Онлайн-консультант фахівця з якості
E-журнал
Фільтр:
Всі
ISO 9001
ISO 45001
IFS
FSSC 22000
Технічне регулювання
Державний контроль і нагляд
Концепції харчової безпечності (НАССР, TACCP, VACCP)
Упаковка та маркування
Зберігання і транспортування
Метрологія
Екологічна, органічна та натуральна продукція
Експорт
Харчові відходи
Санітарні вимоги до приміщень і персоналу
Судова практика
Інші
ISO 22000
Ощадливе виробництво
Інтегровані системи менеджменту
Менеджмент-інструментарій
Ризик-менеджмент
Аудит
GlobalG.A.P
BRC
Безпечність сировини
Анонім

Підприємство планує впровадити додатковий контроль під час вимкнення електроенергії, а саме:  додатковий моніторинг холодильників. Цікавить інформація, науково підтверджена, щодо температурних режимів повітря і часу зберігання продуктів, що швидко псуються (м'ясо, риба, молочка). Держпродспоживслужба надає інформацію, що  не підлягають подальшій реалізації продукти, що швидко псуються, якщо вони зберігалися в холодильнику за температури вище 15 °C протягом 4 год або більше. Можливо додатково вимірювати температуру самого продукту (поверхню чи в товщі)? Яке оптимальне співвідношення температури й часу? Яким документом можна керуватися?

На запитання відповідає
Олена Шульга,
менеджер систем якості та харчової безпечності, експерт з питань розроблення, впровадження систем за ISO 9001, ISO 22000, FSSC 22000, АІВ та побудови стратегії постійного покращення систем

Дуже актуальним є питання щодо зберігання харчових продуктів в умовах повномасштабної війни та збройної агресії росії. В Україні тривають віялові та аварійні відключення електроенергії. І тому відповідно до системи безпечності харчових продуктів на підприємстві повинен бути розроблений план…

Переглянути матеріал можуть лише передплатники системи або користувачі демо-доступу

КупитиОтримати демо-доступ