Онлайн-консультант фахівця з якості
E-журнал
Фільтр:
Всі
ISO 9001
ISO 45001
IFS
FSSC 22000
Технічне регулювання
Державний контроль і нагляд
Концепції харчової безпечності (НАССР, TACCP, VACCP)
Упаковка та маркування
Зберігання і транспортування
Метрологія
Екологічна, органічна та натуральна продукція
Експорт
Харчові відходи
Санітарні вимоги до приміщень і персоналу
Судова практика
Інші
ISO 22000
Ощадливе виробництво
Інтегровані системи менеджменту
Менеджмент-інструментарій
Ризик-менеджмент
Аудит
GlobalG.A.P
BRC
Безпечність сировини
Анонім
Зміни законодавства
11.04.2024
Рада ратифікувала Угоду про вільну торгівлю з Канадою

Верховна Рада на засіданні 10 квітня ухвалила законопроєкт № 0242 про ратифікацію Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою. Його підтримали 317 народних депутатів. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

Цитата

«Це не сама нова угода, це зміни до неї (додали послуги). Сама угода була укладена ще у 2017 році», – написав Ярослав Железняк.

Оновлену Угоду про вільну торгівлю між Україною та Канадою підписали Президент України Володимир Зеленський і Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо 23 вересня 2023 року під час візиту глави української держави до Канади.

Вона, зокрема, переводить торговельні відносини двох країн у новий вимір, оскільки при підготовці документа застосовано новий ліберальний метод у сфері послуг – дозволено все, що не заборонено.

Угода також включає оновлені глави про захист інтересів бізнесу, правила та процедури походження, конкурентну політику, монополії та державні підприємства, державні закупівлі, навколишнє середовище, працю, розробку та адміністрування заходів та прозорість, протидію корупції та відповідальну бізнес-поведінку.

Крім того, вона регулює фінпослуги, тимчасовий в'їзд для ділових осіб, телекомунікації, торгівлю та гендер, торгівлю і малі та середні підприємства.

Прогнозується, що реалізація закону дозволить завершити всі внутрішньодержавні процедури, необхідні для набрання чинності змінами до Угоди, які сприятимуть подальшому розвитку двостороннього торговельно-економічного співробітництва між країнами, дозволять вітчизняним товаровиробникам отримати переваги від лібералізації ринків товарів Канади, відкриють можливості для українського бізнесу як для розширення ринків збуту, так і для розвитку й модернізації власного виробництва.

Джерело: Ліга:Бізнес