Онлайн-консультант фахівця з якості
Фільтр:
Всі
ISO 9001
ISO 45001
ISO 14000
ISO 27000
ISO 22000
IFS
FSSC 22000
Технічне регулювання
Державний контроль і нагляд
Концепції харчової безпечності (НАССР, TACCP, VACCP)
Упаковка та маркування
Зберігання і транспортування
Метрологія
Галузеві особливості роботи
Екологічна, органічна та натуральна продукція
Експорт
Поводження з відходами у рамках системи НАССР
Санітарні вимоги до приміщень і персоналу
Судова практика
Інші
Анонім
Останні новини
16.09.2021
ДРС визнала Порядок органічного виробництва та обігу органічної продукції як такий, що потребує перегляду

Державна регуляторна служба України здійснила аналіз звіту про базове відстеження результативності постанови КМУ «Про затвердження Порядку (детальних правил) органічного виробництва та обігу органічної продукції».

Проаналізувавши звіт, ДРС було виявлено фактори, які свідчать про те, що регуляторний акт не досягнув своєї цілі, задекларованої при його прийнятті.

Цитата

«Постановою затверджено Порядок органічного виробництва та обігу органічної продукції, який наразі фактично не має механізму практичної реалізації через відсутність органів сертифікації, які мають виконувати певні процедурні вимоги», – заявив Голова ДРС Олексій Кучер.

За словами очільника Служби, наявна колізія призводить до негативних наслідків як для суб’єктів господарювання, так і для держави взагалі.

Цитата

«Механізм державного регулювання є невиправданим та не досяг мети, визначеної при його прийнятті, а проблема, на вирішення якої була спрямована дія регуляторного акта, залишається невирішеною», – заявив Олексій Кучер.

Таким чином, керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ДРС вирішила визнати зазначену постанову такою, що потребує перегляду.

Джерело: Державна регуляторна служба