Онлайн-консультант фахівця з якості
Фільтр:
Всі
ISO 9001
ISO 45001
ISO 14000
ISO 27000
ISO 22000
IFS
FSSC 22000
Технічне регулювання
Державний контроль і нагляд
Концепції харчової безпечності (НАССР, TACCP, VACCP)
Упаковка та маркування
Зберігання і транспортування
Метрологія
Галузеві особливості роботи
Екологічна, органічна та натуральна продукція
Експорт
Поводження з відходами у рамках системи НАССР
Санітарні вимоги до приміщень і персоналу
Судова практика
Інші
Анонім

Атестацію виробничих лабораторій скасовано. Чи маємо право в посвідченнях якості вказувати результати досліджень, отриманих у власних не атестованих лабораторіях, за затвердженими методиками й на повіреному обладнанні?

На запитання відповідає
Наталія Пухальська,
консультант з юридичних питань «Асоціації з інтеграції НАССР»

Наразі у сфері законодавчо регульованої метрології жодних вимог щодо статусу вимірювальних лабораторій немає (ст. 7 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність»). Головне – враховувати, до якого виду діяльності належать ці вимірювання.

Довідка

Згідно зі статтею 3 Закону України…

Переглянути матеріал можуть лише передплатники системи або користувачі демо-доступу

КупитиОтримати демо-доступ